Badania psychologiczne dla osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń

Wszystkie osoby, które chcą posiadać pozwolenie do posiadania broni muszą wykonać badania psychologiczne. Pracownia Psychologiczna Psychotech oferuje kompleksowe usługi dla osób ubiegających się o zezwolenie na broń w różnych celach (sportowych, łowieckich, kolekcjonerskich czy ochrony osobistej). Ponadto, firma prowadzi badania dla tych, którzy ubiegają się o pozwolenie do obrotu i produkcji broni, amunicji, a także materiałów o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Pozwolenie do posiadania broni w celach sportowych, łowieckich, kolekcjonerskich, ochrony osobistej – badania psychologiczne przeprowadzane przez Pracownię Psychologiczną Psychotech służą ocenie poziomu intelektualnego i opisują cechy osobowości, z uwzględnieniem funkcjonowania w sytuacjach trudnych, a także dojrzałość społeczną osób starających się o pozwolenie na posiadanie broni.

Badania na stanowisko sędziego, prokuratora, kuratora, komornika, detektywa – w przypadku zawodów związanych z wymiarem sprawiedliwości i bezpieczeństwem publicznym badania psychologiczne są niezbędne do uzyskania uprawnień do wykonywania pracy. Pracownia Psychologiczna Psychotech przeprowadza szczegółowe analizy psychologiczne weryfikujące predyspozycje i cechy osobowości, które są istotne dla skutecznego wykonywania obowiązków na tych stanowiskach.

Badania kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej oraz kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego – w trosce o bezpieczeństwo publiczne, Pracownia Psychologiczna Psychotech oferuje badania psychologiczne dla pracowników ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego. Analiza predyspozycji do pracy w warunkach wymagających funkcjonowania w sytuacjach trudnych pozwala na skuteczny dobór pracowników w procesach rekrutacyjnych.

Działalność Pracowni Psychologicznej Psychotech opiera się na najnowszych standardach psychologicznych. Zatrudnieni psycholodzy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty wymagane do przeprowadzania badań. Współpracujemy również z uprawnionymi lekarzami do badań lekarskich osób posługujących się bronią.

Skontaktuj się z nami!

Adres

ul. Lubelska 2e, lok. 104
24-100 Puławy

Telefon

508 253 244

E-mail

kontakt@psychotech.pl

Polub nas na Facebooku!

Psychotech - badania psychologiczne kierowców, broń

Wyślij do nas wiadomość

Scroll to Top